Фестиваль «Вулична Їжа: Смаки Світу» у Києві: Чому варто відвідати цей захід

Всередині липня в столиці відбудеться досить цікавий фестиваль, який точно припаде до смаку всім тим, хто полюбляє балувати себе стрітфудом.

Йдеться про Фестиваль “Вулична Їжа", який проведуть у Києві 13 та 14 липня. Організатори обіцяють смачнезні наїдки, масу позитивних емоцій і вражень. Це чи не найкраща нагода для гурманів класно і, що головне, ситно провести дозвілля з рідними чи близькими.

Чим привалює фієст і чому його не варто пропускати

Анонсована подія передусім буде цікава тим, хто так чи інакше цікавиться вуличною їжею. Повідомляється, що на заході можна буде поласувати:

  • Італійською піцою та десертами;
  • Екзотичними тайськими супами;
  • Індійськими карі тощо.

Організатори запевняють, що за страви відповідатимуть понад 50 унікальних харчевень.

Та не тільки світовою вуличною їжею частуватимуть на фестивалі. Тут можна буде поласувати і українським стрітфудом та крафтовими продуктами, чим, однозначно, підтримаєте вітчизняного виробника. Обіцяють величезний вибір смаколиків, приготовлених з любов’ю.

Не їжею єдиною, а й музикою та мистецтвом

Після хорошого перекусу відвідувачі фесту зможуть насолодитися чарівною музикою відомих виконавців та діджеїв, подивитися цікаві театралізовані вистави та презентації, взяти участь в кулінарних майстер-класах під керівництвом досвідчених шеф-кухарів.

Маленькі ж учасники фестивалю зможуть досхочу розважатися на спеціально облаштованому дитячому майданчику з професійними аніматорами.

Фестиваль «Вулична Їжа: Смаки Світу» - це про благу справу

Основна цілю анонсованого в столиці фестивалю – це не тільки популяризація світової та вітчизняної гастрономії. Захід одночасно має на меті підтримку тих, хто цього найбільше потребує. А тому частину вторгованих в ході проведення фесту коштів спрямують благодійним фондам, які, власне, і займаються такою важливою і потрібною в нинішні часи справою.

І ще один важливий момент: для військовослужбовців, дітей до 12-ти років, вагітних, багатодітних сімей та людей пенсійного віку вхід – безкоштовний (для отримання квитка у касі потрібно показати підтверджувальний документ).

Підсумовуємо

Будь-який фестиваль, тим більше гастрономічного характеру, це завжди дуже цікаво, змістовно та пізнавально. Якщо вам бракує нових смакових вражень, «Вулична Їжа: Смаки Світу» у Києві – це саме те, що вам потрібно, будьте певні. Ви – не пошкодуєте!

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк