"Фіналістка битви екстрасенсів" виманила у людей понад 700 тис грн

1 лютого 2019 року задоволено клопотання прокурора Тернопільської місцевої прокуратури про обрання підозрюваній запобіжного заходу, у вигляді тримання під вартою. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.
Встановлено, що шахрайка, упродовж травня–серпня 2018 року, розмістила у кількох друкованих виданнях публікації про свою допомогу у вирішенні сімейних проблем, зняття порчі, родового прокляття і т. д., з допомогою старовинних молитов, залишивши контактний телефон. Себе вона називала «Пані Уляна, фіналістка битви екстрасенсів!».
Кілька довірливих тернополян, котрі звернулись до «Пані Уляни», залишивши їй власні кошти для «обряду очищення» на 33 дні і зрозумівши, що це — шахрайство, звернулись із заявами до правоохоронців. Тільки у трьох потерпілих від дій «екстрасенса» зловмисниця виманила понад 700 тис грн. Встановлюються інші потерпілі у кримінальному провадженні.
Зараз особі повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 190 КК України заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах та повторно.
varta1.com.ua: Новини

Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції

Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО

У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- У львівському парку знайшли покинуту автівку
Коментарі