#Firechallenge: 11-річна дівчинка отримала важкі опіки через нову небезпечну гру
На Черкащині 11-річна дівчинка потрапила до опікового відділення 1-ої міської лікарні з важкими опіками верхньої частини тулуба, 28 вересня. Як стало відомо, опіки вона отримала, коли її власноруч підпалив 10-річний брат. По це повідомляє видання infomist.ck.ua.
За попередніми даними, діти грали у гру «Підпали друга». Про це повідомляє речник ДСНС України у Черкаський області Констянтин Проценко.
Такий смертельно небезпечний флешмоб має назву #Firechallenge, та стає все більш популярним серед підлітків. Діти підпалюють себе або своїх товаришів.
У цьому випадку свідком події став випадковий перехожий, якому вдалося вчасно прийти на допомогу і ліквідувати полум’я, яке охопило одяг та тіло дівчинки.
“Спільноти, які виникають у всьому світі несуть емоційний драйв, бажання зробити щось «тут і тепер», а не думати про наслідки, сприяє виникненню різних груп, які покликані щось зруйнувати, зробити наперекір загальноприйнятим нормам і правилам. На даний час суспільство робить вигляд що нічого не знає про цю небезпеку. Але у випадку ігнорування цієї проблеми вже завтра вона може набути масштабність з якою швидко впоратися буде неможливо. А у цьому випадку втрата часу призведе до втрат серед дітей”, — йдеться у дописі Проценка.
Керівник психологічної служби Управління Леся Коротяєва наголошує: “У підлітковому віці прірва між батьками та дітьми стає все ширшою, діти більше виховуються та набувають життєвого досвіду через мережу Інтернеті, ніж завдяки батькам, які втратили монополію на авторитет. Такий дисонанс у вихованні призводить до того що все частіше суспільство стикається із небезпеками, які виходять із нетрів інтернету”.
Вона також зазначає, що рішення проблеми заборонними заходами веде до того, що молодь просто намагається освоїти обхідні шляхи доступу до інформації. — Це не вирішення проблеми, а лише можливість зробити її невидимою для старшого покоління і наглядових інститутів. Рішення проблеми — в офлайні, у сімейному вихованні, в умінні працювати з новим типом свідомості, навику розуміння, — каже експерт.
На думку фахівця ДСНС, єдине, що вплине на дітей, це пряме включення з опікового центру, де вони побачать відео страждань тих, хто взяв участь у цих іграх.
varta1.com.ua: Новини
3 листопада в Україні прийде різке та суттєве похолодання (КАРТА)
В деяких регіонах прогнозують заморозки
На Закарпатті в оздоровчому комплексі втопився 4-річний хлопчик
Нещасний випадок
Керівники обласних прокуратур масово звільняються з посад
6 обласних керівників
Найкоментованіше
- У Львові начальника управління освіти забрав ТЦК з-під Ратуші: Закалюк прокоментував інцидент
- Війна росії проти України не буде завершена в найближчі місяці
- Вже другий міський голова на Львівщині заявив про притягнення до відповідальності за зрив мобілізації
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- "Укрпошта" скоротить строки доставки по Україні: коли очікувати на зміни
Найчитаніше
- На Курщині загинув 25-річний Герой зі Львівщини
- Увага! На Львівщині безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
- У ТЦК розповіли, чи подадуть у розшук обмежено придатних, які не пройдуть ВЛК
Коментарі