Фірма-посередник перемогла свого постачальника у тендері для «Львівської залізниці»
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» 31 серпня підписала договір на закупівлю лічильників електроенергії. Переможцем у торгах стало ТОВ «Інвестиційна юридична компанія «Практика», а сума договору становить 1,16 млн грн, повідомляється в системі Prozorro. Про це інформують Наші.Гроші.
Замовили лічильники двох типів: однофазні та трифазні 2017 року виробництва. Переможець продав апарати за 330 та 1200 грн за одиницю відповідно, виробником яких є ПАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова. Цікавим є те, що це підприємство на торгах виступало єдиним конкурентом переможця, проте його ціна на однофазні лічильники становила 336 грн, а тому пропозиція була дорожчою загалом на 4 тис. грн (0,36%). Компанії не торгувались, а тому первинні пропозиції залишились незмінними.
ТОВ «Інвестиційна юридична компанія «практика» зареєстрована в Києві, основним видом її діяльності є сфера права. Згідно з даними Prozorro, це перша перемога підприємства на торгах. Власниками є Ростислав Лавренюк та Олесандра Тюріна.
ПАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова належить до концерну Укроборонпрому, 50% акцій належать державі, ще 40,07% акцій зареєстровано на ТОВ «Меридіан Союз» співвласниками якого є Олександр Пупцев, ТОВ «Раскольников» Ігоря Роговця і ТОВ «КУА «Тект», зареєстроване на кіпрську компанію «Травіна Трейдінг Лімітед» і Вадима Гриба.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- Українські військові відійшли з міста Сіверська - Генштаб
- В Україні запровадять 12-річне навчання з 1 вересня 2027 року
- Біля розважального клубу у Франківську трагічно помер студент медуніверситету
Найчитаніше
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Андрій Козловський
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі