Фіцо заявив, що Україна ніколи не стане членом НАТО
Роберт Фіцо додав, що Україна також матиме проблеми зі вступом до Європейського Союзу
Україна ніколи не стане членом НАТО і матиме проблеми зі вступом до Європейського Союзу. Про це заявив прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, пише StartitUp.
Фіцо, який відверто симпатизує Дональду Трампу, повторив його критику на адресу Володимира Зеленського через те, що той не погодився на капітуляцію і обрав шлях збройного опору агресору.
"Війна могла закінчитися ще у квітні 2022 року, коли на столі була мирна угода. Однак Захід завадив Україні підписати угоду", – сказав словацький прем’єр.
За його словами, Україна тепер має катастрофічні перспективи через війну.
"Третина території України буде під контролем Росії, Україна ніколи не буде членом НАТО. І коли я останнім часом слухаю заяви багатьох політиків, видно, що Україна матиме величезні проблеми зі вступом до Європейського Союзу", – сказав він.
Фіцо наголосив, що підтримує ідею розширення ЄС, і кожна країна, яка виконає певні умови, "включно з Україною", має право стати частиною Європейського Союзу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі