Фіцо заявив, що Зеленський пропонував йому гроші
Фіцо стверджує, що нібито пропозиції українського президента були зроблені за зачиненими дверима

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо звинуватив українського президента Володимира Зеленського у спробі підкупу та заявив, що Зеленський пропонував йому гроші з активів РФ за членство в НАТО. Про це повідомило видання Politico.
Під час зустрічі з Зеленським на саміті Європейського Союзу вони обговорювали фінансові втрати Словаччини через припинення транзиту російського газу.
"Фіцо сказав: після того, як він повідомив Зеленському, що Словаччина може втрачати близько 500 млн євро плати за транзит газу на рік, український президент "запитав мене Фіцо, чи проголосував би я тоді за членство в НАТО, якщо він дасть мені 500 мільйонів євро російських активів. Звісно, я сказав: "Ніколи", - йдеться у матеріалі Politico.
Фіцо стверджує, що нібито пропозиції українського президента були зроблені за зачиненими дверима. Словацький прем'єр назвав їх "абсурдними", і припустив, мовляв, "Україна бере на себе сміливість завдати шкоди економіці" країні-члену Європейського союзу".
"Ми явно стикаємося з газовою кризою завдяки президенту Зеленському", – сказав премʼєр Словаччини під час пресконференції напередодні саміту.
varta1.com.ua: Новини

Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати

Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації

росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- В Україні судили керівника ТЦК за невиконання плану мобілізації
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який зник безвісти майже рік тому
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
- У Львові судитимуть організовану групу, яка хотіла збути понад 100 тисяч підроблених доларів (ФОТО)
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Микола Костишин
- Підліток, який вижив під час теракту в Івано-Франківську, розповів, куди мав закласти вибухівку
Коментарі