Фіцо звинуватив опозицію у "підлабузництві" перед Зеленським та пригрозив Україні
Прем’єр-міністр Словаччини розгнівався через візит словацьких депутатів до Києва
Словацький прем’єр-міністр Роберт Фіцо прокоментував нещодавній візит депутатів словацького парламенту до Києва та назвав це "жестом підлабузництва". Що більше - політик пригрозив накласти вето на допомогу Україні від ЄС. Про це він заявив у своєму зверненні, цитує видання Pravda.
За словами Фіцо, словацькі депутати, що приїздили до Києва 17 січня, "цілували перстень Зеленському" та начебто обіцяли йому підтримку членства України в НАТО, якщо вони прийдуть до влади.
Він обурено висловився про те, що словацька опозиція, "цілувала перстень Зеленському" та буцімто обіцяли йому підтримку членства України в НАТО, якщо вони прийдуть до влади. Зі слів Фіцо, вони нібито заявляли, що Словаччина долучиться до відправлення контингенту західних військ до України. Втім, Фіцо вважає це найнебезпечнішим моментом поїздки опозиції до Києва.
"Уряд, який я очолюю, ніколи не підтримає членство України в НАТО, тому що це призведе лише до третьої світової війни. Уряд також ніколи не запропонує відправити війська в Україну, щоб їхня зброя була спрямована проти рф", – заявив він.
Прем'єр Словаччини наголосив, що планує "відповісти" на припинення транзиту російського газу через Україну та пригрозив накласти вето на подальшу допомогу ЄС для Києва.
Читайте також: Зеленський висміяв пропозицію Фіцо зустрітися в Давосі
"Роберт Фіцо – словацький прем'єр-міністр, а не український слуга", - заявив він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
Коментарі