ФСБ росії арештувала міністра МВС «ЛНР» за провальну роботу (ФОТО)

На фоні невдач на фронті Москва розпочала “чистки” керівників “ЛНР”

Фото: ГУР МОУ

За отриманою ГУР МО України інформацією, “міністра внутрішніх справ ЛНР генерал-майора” Корнета Ігора Олександровича, 29.04.1973 р. н., заарештували співробітники ФСБ росії та на теперішній час утримують у слідчому ізоляторі ФСБ в Ростові на Дону.

Арешт “міністра внутрішніх справ ЛНР” викликав негативну реакцію з боку силових структур та політичного керівництва “республіки”, які оцінюють це як початок змін у силовому блоці квазі-держави. Однак, з боку голови “ЛНР” Пасічника Л. І. прикладаються всі зусилля для звільнення Корнета з-під арешту та відновлення на посаді.

Таким чином, “чистки” у політичному керівництві т. зв. ЛНР свідчать про визнання Москвою неспроможності виконувати поставлені завдання діючими керівниками “ЛНР” в умовах ведення війни з Україною. За рахунок кадрових змін та залякування керівництва квазіреспубліки, росія намагається в максимально зжаті терміни налагодити ефективну роботу з мобілізації людського ресурсу на тимчасово окупованих територіях Луганської області для швидкого заміщення втрат у частинах і підрозділах 2 АК російських окупаційних військ та продовження ведення бойових дій проти України.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також