Фура тягнула тіло жінки доки не відірвалася голова: нові подробиці смертельної ДТП на Закарпатті (ФОТО 18+)
Слідчі поліції області відкрили кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Сваляві. У справі призначать експертні дослідження, за результатами яких буде з’ясовано усі обставини події. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі поліції Закарпатської області.
Додамо, що 11:35 до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у Сваляві. Зі слів заявника, водій вантажівки наїхав на жінку-пішохода та зник у невідомому напрямку.
На місце події прибули співробітники слідчо-оперативної групи та слідчі Головного управління поліції, які провели огляд місця події, поспілкувалися з очевидцями аварії та переглянули відеозаписи з камер спостереження.
«В результаті вдалося встановити попередні обставини аварії. Відомо, що вантажний автомобіль «DAF» рухався по вулиці Визволення у Сваляві, коли водій допустив наїзд на 55-річну місцеву жительку, яка раптово вийшла на дорогу. Від отриманих травм жінка померла, а водій покинув місце ДТП.» - повідомидли у поліції.
Правоохоронці уточнили вік померлої.
Оперативники поліції швидко встановили та затримали 55-річного жителя Ужгородщини, який керував вантажівкою. Зараз, в порядку статті 208 КПК, його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі Головного управління поліції області внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілої.
У ході досудового розслідування поліцейські призначать необхідні для встановлення об’єктивних обставин аварії експертні дослідження. Слідство у справі триває, – інформують у поліції.
Нагадаємо, смертельна ДТП трапилася 1 грудня близько 12:00 у Сваляві. Під колесами вантажівки загинула 65-річна жителька міста.
Як розповідають слідчі, за попередніми даними до них надійшло повідомлення про те, що по вулиці Визволення вантажівкою була збита жінка. Наразі на місці трагедії працюють правоохоронці, які встановлюють причини ДТП.
Зі слів очевидців, жінку зачепила фура та протягнула її за собою близько 200 метрів. Водій вантажівки навіть не помітив що в нього на «хвості» затисло людину, оскільки жінка переходила дорогу не на пішохідному переході. В результаті страшної трагедії жінці відірвало голову.
Наразі на місці події працюють правоохоронці, які встановлюють причини ДТП.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі