G7 підтримуватиме Україну у визволенні своєї території та допомагатиме створювати «збройні сили світового рівня»
Посилення підтримки України
Країни «Групи семи» погодили чотири напрями зусиль, необхідні для посилення її обороноздатності, економічної стійкості та пришвидшення євроінтеграції.
Про це заявив у середу за підсумками зустрічі в японській столиці державний секретар США Ентоні Блінкен.
«Щоби поставити Україну на міцний фундамент у наступному році, ми маємо допомогти Україні зробити чотири речі одночасно», - зауважив він.
По-перше, за його словами, необхідно забезпечити Україну можливостями продовжити її боротьбу й відвоювати свою територію.
Читайте також: На Тернопільщині шахраї вкрали у священника майже пів мільйона гривень
Другий напрям – допомогти створити їй Збройні сили світового рівня. Це необхідно, «щоби забезпечити максимальне стримування в довгостроковій перспективі, і дати зрозуміти путіну, що він не зможе пережити і не переживе Україну, а також не зможе і не переживе всіх, хто підтримує Україну». У цьому зв’язку Блінкен нагадав, що багато країн взяли на себе цілком конкретні зобов’язання допомогти Україні відбудувати Збройні сили майбутнього.
По-третє, продовжив він, необхідно дати старт економічному відновленню та зростанню й створити для українців більше надії та можливостей.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі