Галицькі митники на кордоні вилучили 200 літрів глінтвейну (фото)
Сьогодні, 08.12.2020, вночі в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Грушів–Будомєж» працівники Галицької митниці за незаконне переміщення вилучили 200 літрів глінтвейну. Про це повідомили у пресслужбі Галицької митниці, на сторінці у «Facebook».
«Так, громадянин України, 30-річний мешканець Чернівецької обл., прибув у пункт пропуску з Республіки Польщі. Під час митного контролю автомобіля «MERCEDES Sprinter» у працівників митниці виникли підозри про можливе приховування товарів від митного контролю. Автомобілдь скерували в місце поглибленого оглду транспортних засобів та товарів. Там в салоні авто митники знайшли 200 пляшок вина ємністю один літр кожна. Під час усного опитування громадянин України про наявність будь-яких товарів та предметів не заявив, проте після митного огляду товар визнав своєю власністю», — йдеться у повідомленні.
Як зазначили на митниці, на такий товар встановлено обмеження щодо ввезення громадянами на митну територію України. Так, громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування у таких кількостях із розрахунку на одну особу: 5 літрів пива, 2 літри вина, 1 літр міцних (із вмістом спирту більш як 22 %) алкогольних напоїв.
За ознаками ст. 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Предмети правопорушення вилучено. Справу скерують до суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі