Гаряча точка: окупанти скоро активізуються на ще одній ділянці фронту

«Запасний план росіян»

Найближчим часом розпочнеться інтенсифікація боїв у районі Вугледара Донецької області. Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко в ефірі телеканалу «Еспресо».

Він зауважив, що окупанти активізувалися на багатьох напрямках: в Авдіївці, на Куп'янсько-Лиманському напрямку, біля Бахмута – як на західній локації, так і на південній, у напрямку Кліщіївки та Андріївки, а також у районі Мар'їнки.

«Найближчим часом, я у цьому впевнений, розпочнеться інтенсифікація боїв біля Вугледара. Тобто досить широкий фронт активізувався по деяких локаціях. І це можна назвати таким запасним планом для російського командування. Якщо вони не зможуть виконати завдання щодо захоплення Авдіївки до Нового року або так званих виборів у росії, то у них буде можливість по деяких з цих напрямків досягти якогось успіху», – каже Коваленко.

На його думку, біля Куп'янська рф не може розпочати наступальні дії, поки не захопить село Синьківка.

Експерт припускає, що путін у своїй передвиборчій кампанії може обіграти взяття армією РФ Синьківки чи Авдіївки, або Мар'їнки, Кліщіївки чи Андріївки, чи, скажімо, Вугледара.

Читайте також: окупантам вдалося увійти до Авдіївки з нового напрямку

«Якщо загально говорити про цей запасний план ворога, то найбільшим важливим з усіх є навіть не Кліщіївка, не Андріївка, не Синьківка, не Авдіївка, а є саме Вугледар. Ось це для росіян на сьогодні дійсно тактично дуже важлива локація. Всі інші мають виключно політичні моменти», –  підсумував Коваленко.

 

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також