Гастролерші з Закарпаття намагались обікрасти дівчину (ФОТО)
Вчора, близько 20 години вечора, патрульні отримали повідомлення, що у Франківському району міста Львова, на вулиці Федьковича, троє жінок спробували викрасти у дівчини гаманець.
Про це інформує прес-служба патрульної поліції у Львівській області.
Ситуацію побачив заявник та почав кричати, чим налякав ймовірних зловмисниць. Тоді він викликав патруль, який оперативно прибув на місце та затримав жінок. Дівчина, в якої намагалися викрасти гаманець, зголосилася написати заяву.
Всіх учасників доставили до відділу поліції.
Особи жінок встановили, ними виявилися 35-річні та 19-річна мешканки Закарпатської області. Справу передали слідчим Франківського району.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі