Гатив з рушниці, обороняючись від працівників "Закарпаттяобленерго" (фото)
Хустські поліцейські затримали мешканця с. Сокирниці, який стріляв з рушниці в людей. Відділ комунікації поліції Закарпатської області каже, що поліцейські 15 годин вели перемовини з чоловіком, який цілив з незареєстрованої рушниці у працівників ПАТ «Закарпаттяобленерго», зачинившись у власному будинку. Постраждалих, внаслідок інциденту, нема. Жителя Сокирниці, згодом, затримали в порядку ст. 208 КПК України. За фактом розпочато слідство.
Вчора, 11 вересня, о 13:04 год., на службу «102» надійшло повідомлення від мешканця с. Сокирниця Хустського району про те, що його односелець, який проживає на вулиці Зеленій, стріляє з рушниці у працівників, які намагалися відключити від його будинку лінії електромережі за несплату.
Господар, побачивши представників енергопостачальної компанії перед власним подвір’ям, вибіг на другий поверх свого будинку і з рушниці почав стріляти. Таким чином, власник будинку примусив під’єднати лінію електромережі.
На місце події одразу ж прибула група поліцейських, разом із керівництвом поліції області. Із непокірним, який зачинився з рушницею в руках у власному будинку і не хотів виходити, полісмени вели переговори протягом 15 годин.
Близько 4-ої години ранку чоловік втратив пильність і його затримали поліцейські в порядку ст. 208 КПК України. Як встановили правоохоронці, гладкоцівкова рушниця «ИЖ-18Е», з якої здійснювалися постріли, незареєстрована.
Усі обставини хуліганських дій з’ясовують слідчі. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі