"Газпром" продовжує порушувати зобов'язання щодо тиску на вході в газотранспортну систему України
ПАТ «Газпром» у п'ятницю надалі порушує свої контрактні зобов'язання щодо забезпечення тиску на вході в газотранспортну систему (ГТС) України, повідомляють в прес-службі ПАТ «Укртрансгаз».
«Та сама історія: на 10-ту ранку тиск на вхідній точці ГВС »Суджа« - 51 кгс/кв. см», - сказав співрозмовник агентства.
Як повідомлялося, 1 березня прес-служба ПАТ «Укртрансгаз» повідомила, що російський «Газпром» від початку 2018 року жодного разу не забезпечив тиск на вході в ГТС України, що відповідав бодай мінімальним умовам транзитного контракту. Так, якщо транзитний контракт передбачає дотримання російською стороною тиску газу в магістральних газопроводах на вхідній точці ГВС «Суджа» в діапазоні 60-65 кгс/кв. см, то протягом січня-лютого 2018 року «Газпром» систематично не виконував техумов, подаючи газ до українського кордону за фактичного тиску на рівні 51-59 кгс/кв. см.
Протягом останніх п'яти років «Укртрансгаз» багаторазово повідомляв про систематичне порушення «Газпромом» зобов'язань у рамках транзитного контракту. Зокрема, український оператор ГТС інформує моніторингову групу при ЄК про ризики для забезпечення Європи газом, що виникають через дії російської компанії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі