Генасамблея ООН вимагає від Росії припинити війну в Україні
Генасамблея ООН знову завдала різкого дипломатичного удару по Росії
За повідомленням міжнародної служби новин «CNN», генасамблея ООН знову завдала різкого дипломатичного удару по Росії, ухваливши резолюцію з закликом припинити війну з Україною, а також посилити захист цивільного населення.
За резолюцію, підтриману Сполученими Штатами та майже двома десятками інших країн, висловилися 140 країн, ще 5 були проти та 38 утрималися.
Незважаючи на те, що резолюції Генасамблеї не мають обов’язкового характеру, вони мають політичну вагу.
У середу, 23 березня, послиня США в ООН Лінда Томас-Грінфілд заявила країнам-членам Генасамблеї, що, голосуючи за резолюцію, яка частково закликає до негайного припинення воєнний дій з боку РФ в Україні, вони «голосують за кінець війни».
Генасамблея заслухала виступи щодо гуманітарної ситуації в Україні 23 та 24 березня.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
Коментарі