Гендиректор Укрпошти заявив, що деякі листоноші заробляють понад $1000 в місяць
Генеральний директор державної Укрпошти Ігор Смілянський повідомив, що в компанії працюють листоноші, які заробляють понад $1000 в місяць. По це пише «Еспресо.TV».
«У листоноші 6 тисяч — це ж тільки зарплата. А він отримує, наприклад, 7 % з проданого, 15–30 % за якість доставки, коли вони приймають платежі — за кожен платіж і т. д. У нас сьогодні є листоноші, які заробляють більше тисячі доларів», — сказав керівник Укрпошти.
За даними Смілянського, у деяких листонош є також неофіційні доходи — чайові від пенсіонерів і юросіб.
«Скажімо, в Києві листоноші, які обслуговують юросіб... У них чайові доходять до 500 грн на місяць з однієї компанії», — додав гендиректор Укрпошти.
Гендиректор уточнив, що за час його роботи в компанії зарплата листонош зросла з 2800 до 6000 гривень.
Щомісячна зарплата Ігора Смілянського становить 836 тис грн на місяць.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі