Генерал-майор Бундесверу надав дуже песимістичний прогноз щодо тривалості війни

Ще 9 років війни

Уряд та збройні сили Німеччини очікують, що війна в Україні триватиме до 2032 року. Про це заявив генерал-майор Бундесверу, голова ситуаційного центру по Україні в міноборони ФРН Крістіан Фройдінг. Про це пише австрійське видання Express

Влада і військові Німеччини налаштовуються на довгу війну і готові надавати довгострокову підтримку Києву.

«У Німеччині парламент надав військову підтримку нашим українським друзям до 2032 року. Ми готові надати довгострокову підтримку. І ми готові зробити час нашим союзником – а не зробити час союзником Путіна», – сказав Фройдінг.

За словами генерала, минулого помічника міністра оборони ФРН, перемогою України може вважатися лише вихід на кордони 1991 року з відвоюванням усіх анексованих Росією територій.

«Це буде досягнуто, коли територія України буде відновлена ​​в кордонах 1991 року. Президент Зеленський уже казав: «Це наша Луганська область, це наш південь України, це наш Крим», – зазначив німецький генерал. 

«Підтримка України має працювати навіть краще у майбутньому. Нам доведеться краще координуватися та прискорити виділення допомоги до досягнення повної перемоги», – додав Фройдінг.

Читайте також: міністри МЗС України та Німеччини наразі не дійшли згоди щодо постачання далекобійних ракет Taurus

Війська РФ наразі контролюють близько 120-130 тис. квадратних кілометрів з 600 тис. квадратних кілометрів України – це площа розміром з дві території Австрії та Швейцарії.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт