Генерал назвав три визначальні місяці на фронті

Можемо звільнити всі території

Фото ілюстративне

Намагаючись постійно атакувати територію України, російська армія вичерпує свої сили. При цьому диктатор рф  ставить конкретні, проте нереалістичні завдання. Про це розповів генерал армії України, очільник Служби зовнішньої розвідки у 2005 – 2010 роках Микола Маломуж, пише 24 канал

За словами генерала, путін не враховує, що в України є потужна система захисту, народний дух та професійні збройні сили.

Микола Маломуж зазначив, що кожного дня українські бійці знищують від 800 до 1100 осіб, а якщо враховувати поранених, то кількість втрат можна ще збільшувати.

«Ми підрахували, що за 10 днів це 5 – 6 бригад практично зникають з поля бою, а це фактично професійні війська, яких в Росії надзвичайно мало,» – зазначив генерал.

За словами Миколи Маломужа, путін особисто дає завдання своїм військам щодо атак на Бахмут та приймає звіти вранці та ввечері щодо просування військ. Тільки для захоплення Бахмута Путін вже ставив 15 кінцевих термінів, починаючи з травня 2022.

Очільник Служби зовнішньої розвідки у 2005 – 2010 роках розповів, що рф нездатна захопити Україну, але вона кидає все, що у неї є для цього: озброєння, техніку, боєприпаси.

Попри це українські бійці продовжують стримувати російську навалу та готуються до контрнаступу.

«Виснажуючи їхні війська, ми робимо це по декількох секторах: Сватове-Кремінна, Бахмут, Авдіївка, Вугледар та Запорізька область. На цих напрямках ворог не може воювати, а тим більше вести наступальних операцій, а ми на своїй землі,» – сказав генерал.

Микола Маломуж переконаний, що ситуація у плануванні стратегічних наступальних операцій буде системно змінювати в найближчі місяці.

Читайте також: у ЗСУ прокоментували перебіг боїв за Бахмут

«Це вже буде наш час, я думаю, що квітень, травень, червень – це той період, коли дійсно буде змінюватись ситуація на фронті й ми матимемо перспективи звільнення Сходу та Півдня нашої держави», – сказав генерал армії України.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена