Генерал назвав, який фактор може підштовхнути до звільнення Залужного

Одним із них може бути погіршення ситуації на одній із ділянок фронту

ФОТО: Валерій Залужний

Генерал-майор запасу ЗСУ Сергій Кривонос в інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій прокоментував, чи справді головкомаддувача Збройних сил України Валерія Залужного можуть відправити у відставку.

«По-перше, підтверджую, що ваші джерела стовідсотково праві (мається на увазі публікації в західних ЗМІ про недавню розмову Зеленського та Залужного, – ред.), бо маючи свою інформацію і спілкуючись також по ситуації, що була в понеділок – сто відсотків... По-друге, він дуже хоче його звільнити і вони практично готові», – розмірковує Кривонос.

Генерал запасу припускає, що одним із факторів, який все ж призведе до заміни головкома ЗСУ, може бути погіршення ситуації на одній із ділянок фронту.

«Що саме і намагаються подати Залужному в першу чергу, що в певних моментах не тільки невдалий наступ влітку – і безпосередньо ситуація, яка склалася на Куп’янському напрямку складна, на Лиманському, на Бахмутському, на Авдіївському, на півдні України», – сказав він.

На думку Кривоноса, таким приводом може стати ситуація, коли ЗСУ можуть втратити Авдіївку.

Читайте також: Україна поінформувала США про рішення звільнити Залужного, – WP

«Зеленський подає інформацію достатньо однобоко і у всьому робить винними військових і безпосередньо робить винним Залужного. Військові вміють воювати і достатньо добре вміють, але війна – це не спроможність тільки вояків воювати, війна – це спроможність держави забезпечити власним ресурсом діяльність Збройних сил», – підсумував Сергій Кривонос.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також