Генерал спрогнозував долю білорусі в разі наступу на Україну

Незалежність Білорусі буде втрачено

Генерал-майор СБУ Віктор Ягун стверджує, що участь білоруської армії у війні в Україні знищить останній шанс зберегти самостійність та незалежність Білорусі. Про це він сказав в ефірі "Еспресо".

Білоруська армія у своїй більшості воювати не хоче. Однак у цьому напрямку зараз активно працює Росія, підштовхуючи до мобілізації населення та залучення білоруських військових підрозділів до бойових дій.  

Однак, користі від білоруської армії у війні буде небагато, а її участь становитиме загрозу для білоруської державності.

“За нашою інформацією, якість цієї військової білоруської потуги буде, як троянський кінь у стані Росії. А якщо білоруси візьмуть участь у війні, то останній шанс Лукашенка, останній клаптик його самостійності та незалежності від Росії буде знищений. І Лукашенко це так само розуміє”, - сказав Ягун.

Він також спрогнозував час ймовірного наступу на Україну.

“Коли білоруси перейдуть кордон України, а якщо це відбудеться, то може бути в кінці січня або на початку лютого, тоді це вже буде остаточне рішення, яке раз і назавжди закриє на найближчий час таке явище як незалежність Білорусі", - сказав генерал-майор.

На його думку, російське військове командування використає білоруські підрозділи, як гарматне м’ясо — в перших рядах наступу. Якщо вони не здадуться в полон, то будуть знищені. Разом з ними буде знищено й останній шанс захистити Білорусь як незалежну державу.

Нагадаємо, на білорусь прибув літак, який вивчає цілі для атаки по Україні.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті