Генерал США сказав, що Україна незабаром отримає винищувачі F-16

Наголосив, що справа рухається вперед

ФОТО: ілюстративне

Велика ймовірність того, що найближчим часом Україна отримає винищувачі F-16, які вкрай необхідні їй для протистояння російській агресії.

Таку заяву в інтерв'ю йорданському телеканалу Al-Mamlaka зробив голова Об'єднаного комітету керівників штабів Марк Міллі, нагадавши, що існує програма навчання і справа рухається вперед. Про це пише Reuters.  

«Щодо F-16. Насправді справа рухається вперед. Отже, існує програма навчання, і вони (українці – ред.), ймовірно, отримають F-16... у не настільки віддаленому майбутньому», - зазначив Міллі.

 Він також прокоментував хід українського контрнаступу, зазначивши, що українським Збройним силам протистоять укріплені позиції російських окупантів.

«В українців залишилася значна кількість бойової сили, і це ще не кінець. Тому я думаю, що відверто кажучи, ще рано говорити про успіх чи невдачу», – сказав Міллі.

Нагадаємо, літаки F-16 та інші західні винищувачі можуть змінити перебіг подій на фронті, тому, що прикриття з повітря є ключем до успіху наземних операцій. Про це заявив в ефірі телемарафону речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк