Генсек НАТО припустив можливість компромісів з боку України у війні з рф

Україні пропонують йти на «певні компроміси»

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг припустив, що Україні, можливо, доведеться вирішувати, чи йти на «певні компроміси».

Про це він сказав в інтерв'ю BBC, яке вийде у неділю.

Столтенберг заявив, що допомога для України витіснила російські війська та примусила президента рф відмовитися від своїх цілей щодо окупації, він також припустив, що Києву, можливо, також доведеться піти на поступки.

«Зрештою, саме Україна має вирішувати, на які компроміси вона готова піти, ми повинні дати їй можливість бути в тому становищі, коли вона дійсно досягне прийнятного результату за столом переговорів», – зазначив Столтенберг.

 

Він зауважив, що не закликає Україну йти на поступки зараз, і додав, що «справжній мир» буде досягнутий тоді, коли «Україна переможе».

Генсек НАТО також заявив, що є «авторитарний» альянс, який надає один одному практичну підтримку та який «стає дедалі більш тісним», маючи на увазі РФ, Китай, Іран та КНДР.

«Китай підтримує російську військову економіку, постачаючи ключові деталі для оборонної промисловості, під що Москва закладає Пекіну своє майбутнє», – вказав Столтенберг.

Читайте також: У Києві чоловік з ножем напав на працівників ТЦК

«Перший: союзники НАТО зможуть мобілізувати достатньо підтримки, Україна зможе відбити більше території. Другий сценарій: ми не зможемо цього зробити, і є реальний ризик, що Росія захопить ще більше територій і ми будемо в ще небезпечнішій ситуації», – додав генсек.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також