Генштаб ЗСУ попереджає про можливі провокації ворога 9 травня

Держава-терорист, схиблена на сакральних датах

Наш ворог – це держава-терорист, схиблена на сакральних датах.  «Побідобісся» росії постійно вимагає нових великих жертв та злочинів, аби здобути підтримку власного населення. Ми бачимо, що у багатьох російських містах 9-го травня заплановані паради, у тому числі й за участі дітей.

Як наголошується у повідомленні Генштабу ЗСУ, «не виключено, що росія готує провокації проти своїх жителів. Вони неодноразово знищували власних людей заради політичних цілей».

Читайте також: на вулицях москви почали з'являтися «червоні мітки».

«Збройні Сили України діють виключно в рамках міжнародного гуманітарного права, дотримуються правил та звичаїв війни. Життя людей – ключова цінність для нас. Ми не воюємо проти цивільного населення і, зокрема, дітей. Наша мета - захист своєї країни. Разом – до Перемоги», зазначають у Генштабі ЗСУ.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  2. На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
  3. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  4. Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
  5. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями

Найчитаніше

  1. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  2. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
  4. На Львівщині вперше за пів року зафіксовано метапневмовірус: що відомо про ситуацію із захворюваністю
  5. В Івано-Франківську з озера дістали тіло чоловіка, який зник ще у 2024 році