Герой мемів, який не впізнав Анжеліну Джолі у львівській кав’ярні, знявся у рекламі (ВІДЕО)
Юліан закликає в рекламі звертати увагу на безпритульних тварин
![](/uploads/media/5b/75/5b75f49bea5771e7412ed900e5b0cc04_w640.jpg)
14-річний львівський підліток Юліан, який прославився завдяки тому, що не впізнав американську актрису Анжеліну Джолі, котра опинилася разом із ним в одній із кав’ярень Львова, знявся в соціальній рекламі із закликом звертати увагу на безпритульних тварин, які цієї уваги справді потребують.
Ролик з участю Юліана опубліковано 17 травня на сторінці проєкту «UAnimals» в «Instagram».
Відео знято у тій львівській кав’ярні, де, 30 квітня, пила каву американська зірка. Юліан під час зйомки в рекламі був одягнений у ту саму картату сорочку, що й того дня.
«Привіт, я Юлік, той самий хлопчик із мемів, який не побачити Джолі. Як таке можна не побачити, запитаєте ви? А я запитаю: «А як можна не бачити десятки тисяч тварин, які чекають на своїх господарів у притулках?!» Через війну їх стало більше. Сьогодні разом із «UAnimals» я прошу вас: прихистіть, візьміть тварину з притулку і ніколи-ніколи не покидайте", — звернувся до українців Юліан.
![](/uploads/media/a8/a4/a8a464eafd8cd93353f13404a5977e84_w960.jpg)
Це справді була одна із найбільших атак на Львівську область — мер Львова
За ніч були 2 масові хвилі ракетних ударів
![](/uploads/media/c5/e7/c5e7c131e065edafb313d56d04fb232b_w640.jpg)
На Львівщині ракетний удар було завдано по залізниці — керівник ОВА
Вибухом пошкоджено залізничну інфраструктуру
![](/uploads/media/d7/88/d78860dea8e161540fb9c9e31e10117d_w640.jpg)
У вівторок у Києві попрощаються з Леонідом Кравчуком
Вічна пам’ять!