«Гідний чоловік та відповідальний працівник»: на війні загинув працівник «Львівводоканалу» Василь Тарньовий

У Героя залишилось дві доньки, дружина, батьки

13 січня під час ворожого обстрілу населеного пункту Вербове Запорізької області загинув Василь Тарньовий. Через сильні обстріли, його тіло не могли забрати. Йому мало виповнитись 47 років. Про це повідомили у пресслужбі “Львівводоканалу”.

«Майже під 2 метри зросту. Потужний, достойний чоловік та відповідальний працівник. Висококваліфікований слюсар 5-го розряду Ремонтно-експлуатаційної дільниці 7 Львівводоканал, яка займається ремонтом магістральних водопроводів. Василь сам із Мостищини, с. Підліски, але понад 20 років працював на підприємстві.
Мешкав у гуртожитку комунального підприємства, а на вихідних їздив додому. Завжди знав і добре виконував свою роботу. Був товариським і людяним», - діляться спогадами про Василя колеги.

У Героя залишилось дві доньки, дружина, батьки.

У квітні 2023 року Василь Тарньовий був призваний на військову службу. Мав контузію і поранення, але після лікування у госпіталі, знову повернувся до виконання бойових завдань у штурмовій бригаді.

Раніше повідомлялося, Україна втратила 23-річного воїна Олександра Степаненка

Загинув 13 січня під час ворожого обстрілу населеного пункту Вербове Запорізької області. Через сильні обстріляли, його тіло не могли забрати. Зараз він повернувся додому назавжди...

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк