Гігантська скульптура «триматиме» Львівську Оперу ще один день
У суботу її відвезуть назад в Італію
![](/uploads/media/f0/c9/f0c91d125fce6870yz50d40637477310_w1280.jpg)
Велетенська скульптура біля Оперного театру стоятиме у Львові ще одну добу.
А вже завтра, у суботу, гігантську скульптуру «Містер Арбітріум» повезуть додому, в Італію. Про це повідомила Львівська міська рада.
« Скульптуру Арбітріума Емануеле Джіаннеллі у 2022 році встановлювали у різних містах Італії біля пам'яток архітектури та сучасних будівель. Де б скульптуру не ставили, спочатку вона викликала чималі дискусії серед мешканців. Але згодом ставала справжнім магнітом серед містян та туристів. Так було і у Львові», - йдеться у повідомленні.
![](/uploads/media/c6/72/c672a0849699ab5aecff7b1627cee157_w1920.jpg)
Статуя «Містер Арбітріум» заввишки п’ять із половиною метрів простояла у Львові чотири місяці. Її автором є італійський митець Емануеле Джіаннеллі. Це був його безкоштовний подарунок Львову на знак солідарності з Україною, який однак спричинив бухливі дискусії серед мешканців та гостей міста.