Гірські рятувальники закликають не ходити у гори під час лавинної небезпеки

З початку 2021 року Гірськими пошуково-рятувальними підрозділами ДСНС України врятовано більше 360 людей та надано допомогу понад 220 громадянам. Про це інформує ДСНС.

27–28 лютого на високогір’ї Івано-Франківської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

25 лютого на Закарпатті, поблизу с. Вишка, Великоберезнянського району, на г. Красія під час катання на лижах отримали травми 2 туристи. Рятувальники надали медичну допомогу та евакуювали зі схилу.

На Львівщині, рятувальники Славської пошуково-рятувальної групи на лижній трасі гори Тростян надали допомогу травмованій туристці-лижниці. Під час катання жінка, 1955 року народження, з Києва отримала травму правої ноги. Рятувальники надали потерпілій домедичну допомогу та спустили до підніжжя гори, де передали медикам.

У підніжжя г. Магура-Жиде та г. Гемба і прилеглих до них територій та схилів, продовжувався пошук туриста з Києва, який 13 лютого заблукав під час катання на лижах.

З 1 січня по 21 лютого 2021 року рятувальники вже зареєстрували та перед виходом на туристичні маршрути провели інструктажі для 6 тис 482 туристів у складі 692 туристичних груп.

ДСНС наголошує на важливості реєстрації громадянами своїх мандрівок. Рятувальник надають поради для туристів:


  • обов’язково інформуйте своїх близьких і знайомих про проходження вашого маршруту й очікуваний час повернення з походу, а краще — зареєструйте свою гірську мандрівку на рятувальних постах;

  • уникайте походів поодинці. Мінімальна рекомендована кількість учасників туристичної групи складає не менше ніж 3 особи;

  • переконайтеся, що ваше екіпірування відповідає вимогам походу. Візьміть з собою достатню кількість їжі та води, а також необхідний одяг;

  • поцікавтеся умовами місцевості і прогнозом погоди;

  • обов’язково візьміть з собою перевірені туристичні карти.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю