Гірськолижні курорти Карпат засипає снігом (ФОТО)
У Карпатах сьогодні вдарив сильний мороз, а високогір’я замело снігом, — повідомляє «Варта1», з посиланням на Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост.
«Станом на 09:00 год 30.11.2021, на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, видимість обмежена до 40 метрів. Вітер південно-західний, 8–10 м/с», — йдеться в повідомленні.
Також на високогір’ї почалася хуртовина, а температура впала до –12 °С.
Як повідомляє «Mukachevo.net», на локаціях відомих гірськолижних курортів падає рясний сніг, який вкриває траси для тих, хто любить покататись на лижах чи сноубордах.
Практично вся у снігу траса відомого гірськолижного курорту Драгобрат. На Буковелі теж почав падати сніг, разом з ним ввімкнули й снігові пушки. Інші курорти, такі як Плай, Подобовець чи Пилипець теж вкриваються снігом.
До речі рятувальники, які розташувались у колишній обсерваторії «Білий Слон» теж повідомили, що зранку на горі Піп Іван вирує хуртовина, а температура повітря опустилась до –12 градусів.
Ось погляньте, світлини зроблені з відомих гірськолижних курортів:
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі