«Година Землі»: мешканців Львівщини закликають долучитися до всесвітньої акції
У суботу, 28 березня, з 20.30 год. до 21.30 год. відбудеться загальносвітова кампанія «Година Землі 2020».
Про це сьогодні інформує пресслужба Львівської облдержадміністрації.
«Управління енергозбереження ЛОДА закликає кожного мешканця, організацію та комерційну установу Львівщини долучитися до кампанії шляхом вимкнення необов’язкового освітлення та електричних приладів на 60 хвилин з 20.30 год. до 21.30 год. 28 березня у своїх домівках чи офісах, розповісти друзям та знайомим про Годину Землі й впроваджувати практики енергозбереження в повсякденному житті», — йдеться в повідомленні.
Як відомо, у межах акції закликають людей по всій планеті вимкнути світло на одну годину — Годину Землі як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності в бажанні захистити природу.
У 2008 році ця акція поширилася світом, у ній взяли участь понад 50 мільйонів людей із 35 країн світу. Україна вже 9 рік поспіль приєднується до кампанії, яка має на меті привернути увагу населення планети до необхідності збереження навколишнього середовища та ощадливого використання ресурсів
У 2017 році вже більше 60 міст нашої країни приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах і закликавши жителів до активних дій за майбутнє Планети.
Зазначається, шо основними негативними наслідками зміни клімату в Україні, про які говорять вчені, є підвищення ризиків для здоров’я людини, пов’язаних практично з усіма проявами гідрометеорологічних явищ та значне зменшення врожаїв основних сільськогосподарських культур. Також зміна клімату впливає на загострення проблем з водопостачанням, посилення деградації земель та опустелювання, зменшення продуктивності, життєздатності та стійкості лісів та пришвидшення деградації екосистем. Внаслідок змін клімату виникають аварії і нестабільно функціонують електричні мережі та централізовані системи теплопостачання, інші об’єкти інфраструктури тощо.
Детальніше про кампанію можна дізнатись на сайті.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі