Голова МЗС Британії заявив, що Україна має право західною зброєю завдавати ударів по території росії
Британія буде щорічно виділяти 3 млрд фунтів стерлінгів на військову допомогу для України
Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон у четвер, 2 травня, пообіцяв три мільярди фунтів стерлінгів (3,74 мільярда доларів) щорічної військової допомоги Україні «стільки, скільки буде потрібно», додавши, що Лондон не заперечує проти використання наданої ним зброї по цілях на території росії Про це він заявив в інтервʼю агентству Reuters.
«Україна має це право. Подібно до того, як росія завдає ударів всередині України, ви можете цілком зрозуміти, чому Україна відчуває потребу переконатися, що вона захищається», — сказав Кемерон.
Крім того, він заявив, що Велика Британія буде щорічно виділяти 3 млрд фунтів стерлінгів на військову допомогу для України.
«Ми будемо надавати три мільярди фунтів стерлінгів щороку стільки, скільки буде необхідно. Ми просто вичерпали все, що могли, щодо надання обладнання», — сказав він.
Також голова МЗС Великої Британії привітав виділення військової допомоги Україні зі сторони США, але уникнув на запитання, як можливе переобрання Трампа вплине на підтримку Києва Вашингтоном.
Читайте також: у Німеччині спалили будинок гендиректора Rheinmetall через війну в Україні
«Не нам вирішувати, кого американці оберуть своїм президентом — ми будемо працювати з ким би це не було», - сказав Кемерон.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі