Голова МЗС розповів, навіщо росія продовжує війну проти України
Кремль не показує жодної готовності до завершення війни
Політики з різних частин світу, які постійно закликають до переговорів між Україною та росією, забувають про один факт — кремль не показує жодної готовності до завершення війни.
Про це голова МЗС України Дмитро Кулеба написав у свої статті для німецького видання Die Welt.
Міністр заявив, що росія продовжує війну проти України з метою вбити якомога більше людей та захопити нові території. Це не схоже на бажання вести мирні переговори.
«Жодна країна у світі не прагне миру більше, ніж Україна. Але ми також знаємо, що справжній мир має бути справедливим і тривалим», – заявив він.
Він зазначив, що у Києві вивчають та вітають всі пропозиції щодо миру, в яких поважається територіальна цілісність України.
«Не буде справжнього миру ні для України, ні для решти світу, якщо росія не понесе повної відповідальності за всі свої злочини, включно зі злочином агресії проти України та всіма наступними воєнними злочинами, злочинами проти людяності та геноцидом», – наголосив Кулеба.
За його словами, майбутнє євроатлантичної безпеки вирішується на полі бою в Україні.
«Якщо ми помилимося зараз і вирішимо винагородити путіна за його агресію в будь-якій формі замість того, щоб перемогти його як урок для всіх інших потенційних агресорів, майбутнє України, Європи і всього світу буде поставлено під загрозу», – вважає міністр.
Читайте також: викрито чергову маніпуляцію рф про мобілізацію в Україні.
«Справжній мир – це відновлення міжнародно визнаних кордонів України. Справжній мир – це безпечна батьківщина для кримськотатарського народу в українському Криму. Справжній мир – це кораблі з зерном, а не військові кораблі в Чорному морі. Справжній мир – це світ, об'єднаний верховенством міжнародного права. Це те, за що ми боремося – не лише за перемогу у війні, але й за справжній, довготривалий мир», – пояснив він.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- У Львівській області знищено безпілотники
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі