Голова Верховної Ради розповів, коли в Україні будуть парламентські вибори

Стефанчук зазначив, що зараз є багато інших речей, на яких потрібно концентруватися

ФОТО: ілюстративне

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук запевняє, що питання проведення парламентських виборів зараз не на часі. Спікер пояснив, що питання виборів регулюється Конституцією України, Виборчим кодексом та низкою інших законодавчих актів він вважає це логічним, тому що неможливо забезпечити участь усіх громадян у виборах. Про це він сказав у своєму інтерв’ю Укрінформу.

 «Думаю, що вибори відбудуться одразу після припинення воєнного стану. В іншому випадку треба змінювати закон, але, знову-таки, я дуже сумніваюсь, що зараз буде можливість провести в Україні якісні, законні вибори, результатам яких довірятиме суспільство», — сказав він.

Руслан Стефанчук зазначив, що зараз є багато інших речей, на яких потрібно концентруватися. Зокрема, на його думку, потрібно зосередитися на боротьбі за перемогу у війні.

“Буде перемога – буде все інше”, – підсумував Стефанчук.

Читайте також: ВРУ пропонує штрафувати за воєнну тематику в комерційній рекламі.

Згідно з Конституцією, чергові парламентські вибори відбуваються в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень Верховної Ради України. Відповідно до цього, наступні парламентські вибори мають відбутися у жовтні 2023 року.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк