«Головний удар попереду»: Маляр розповіла ситуацію на фронті

Є певні просування на всіх напрямках, де рухаються наші військові

ФОТО: ілюстративне

На півдні на декількох напрямках триває наступ українських військ. Про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр розповіла в ефірі телемарафону 20 червня. Вона наголосила, що безумовно, головний удар ще попереду.

Маляр пояснила, що там є певні просування на всіх напрямках, де рухаються наші військові. Але ворог просто так не буде здавати зайняті позиції, і тому тривають запеклі бої.

«Ворог мінує поля, а також є інформація, що в Запорізькій області противник мінує навіть населені пункти, де проживають люди, не попереджаючи їх. Ми поступово, невеликими кроками, але дуже впевнено рухаємося вперед. І можна навіть навести алегорію, що «вигризаємо кожен метр землі у ворога», - зазначила Ганна Маляр.

За її словами, на півдні зараз відбуваються бої на напрямках, де наступають українські воїни, а ворог перебуває в обороні. Водночас є напрямки, де навпаки ворог наступає, а захисники в обороні. Наприклад, Куп‘янський і Лиманський, додала Маляр.

Водночас некоректно оцінювати результативність дій військових виключно кілометрами або кількістю звільнених населених пунктів.

Читайте також: росіяни додатково замінували Запорізьку АЕС: є загроза підриву охолоджувача.

«Тому що критеріїв оцінки дуже багато. Це цілий комплекс оцінювання, і перед військовими ставиться багато задач.  Зрозуміло, що людям хочеться, аби це було як у кіно – монтаж, дуже швидко, о 13:00 кіно розпочалося, за годину двадцять уже завершення і зрозуміло, що відбулося. Звісно, що у житті так не буде, і війна – зовсім інша ситуація. Ми будемо просуватися поступово, зі складнощами, зіштовхуючись із шаленим опором ворога», - зауважила заступниця міністра оборони України.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк