Головний військком Львівщини розповів про обмеження для чоловіків-переселенців, які не стали на облік
Такі правила
На всіх військовозобов’язаних в Україні поширюється обов’язок дотримання Правил військового обліку, в яких вказано, що під час зміни місця проживання військовозобов’язані та резервісти повинні повідомити про таку обставину і відповідно стати на військовий облік. Про це розповів в інтерв’ю «ТСН.ua» начальник Львівського обласного центра комплектування полковник Олександр Тіщенко.
У разі, коли військовозобов’язаний не стає на облік і не має довідки зі свого територіального центру комплектування, то низка адміністративних послуг для нього буде недоступною.
«Це не обмеження, а встановлений законом порядок надання адміністративних послуг. Для прикладу — це реєстрація чи розірвання шлюбу, реєстрація місця проживання, продаж нерухомого майна та інші послуги, де необхідно надати довідку з свого територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Для того, щоб влаштуватись на роботу, теж треба мати військово-обліковий документ, або документ, який його заміняє», — сказав Олександр Тіщенко.
Нагадаємо, що в Україні проводиться загальна мобілізація.
ЇЇ термін постійно подовжують. Першочергово комплектування бойових військових частин проводиться за рахунок резервістів, колишніх учасників АТО і ООС, з поступовим нарощуванням чисельності підрозділів за рахунок військовослужбовців та військовозобов’язаних.
Військовозобов’язані та резервісти повинні в разі зміні місця проживання повідомити про такі обставини та стати на військовий облік за новим місцем проживання.
Як повідомлялося, в Україні можуть по-новому вручати повістки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- Родина зі Львівщини втратила другого сина на війні
Коментарі