Головну ялинку Львова прикрасять "павуками" і урочисто відкриють 17 грудня
Наступного тижня у Львові встановлюватимуть головну ялинку міста. Урочисте запалення ялинки відбуватиметься напередодні Дня святого Миколая. Цьогоріч це станеться 17 грудня, — повідомили «Варта 1» у ЛМР.
Цьогорічну ялинку громаді Львова дарує Василь Іванович Козленко, мешканець с. Оброшине, Львівської області. Її висота — 17 метрів. Попередньо привезення та встановлення дерева на площі перед Львівським театром опери і балету заплановане 13 грудня.
Офіційне відкриття міської ялинки відбуватиметься 17 грудня.
Окрім того, у цьому році розроблено нову концепцію оформлення міста до зимових свят із використанням традиційної прикраси — різдвяного «павука» та окремих його елементів — ромбів.
Над новою концепцією працювали художники Роман Зілінко та Ольга Кравченко. Ромб віддавна символізував у традиційних українських орнаментах життя та рід, тому композиційно він буде присутній у орнаментах ялинки, ілюмінаціях вулиць, фотозонах.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі