"Google" допомагатиме Львову з різними освітніми сервісами для вчителів

img5307-b56f49f7bd2a5008fb30d4edabebfa21
img5307-b56f49f7bd2a5008fb30d4edabebfa21

«Google» допомагатиме Львову з різними освітніми сервісами для вчителів. Сьогодні, 25 вересня, у Львівській міській раді відбулося підписання меморандуму про співпрацю із Національним університетом «Львівська політехніка» та ТОВ «Академія цифрового розвитку», пише пресслужба міської ради.

Його метою є поширення стандартів широкого використання цифрових технологій в діяльності закладів освіти та у підвищенні кваліфікації вчителів. Новий проект Львівська міська рада розпочинає спільно з «Google».Як зазначив під час підписання меморандуму заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, для Львова питання освіти завжди було пріоритетним, а запровадження різних інноваційних засобів у школах міста — завдання номер один.

«Сьогодні важливий день, оскільки ми підписуємо таку чотиристоронню угоду, яка дасть змогу залучати сервіси Google до освітнього процесу. Після підписання сьогодні на базі «Львівської Політехніки» відбудеться навчання для наших вчителів. Важливо максимально сучасні технології використовувати для навчання», — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

«Змістове наповнення — це один з пріоритетів розвитку освіти міста. Місто багато коштів інвестує в покращення матеріально-технічної бази шкіл, в інтерактивне обладнання, 3D-принтери, обладнання для кабінетів фізики, але гарний результат буде лише тоді, коли буде вчитель, який захоче рости, змінюватись, навчатись і навчати інших. Власне, при підписанні такого меморандуму про співпрацю з «Google» ми матимемо можливість розширити перелік тих організацій, які будуть давати кваліфіковане навчання для наших вчителів», — розповіла Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

«Львівська Політехніка» є активним учасником процесу, ми тісно працюємо з міською радою, з «Академією Google», ми навчаємо наших студентів, проводимо різні інші навчальні проекти. Це ще один етап, яким ми хочемо показати, що ми працюємо для громади міста Львова, для всіх львів’ян. Дякуємо Академії, яка нам технічно дозволяє вийти на інший рівень, бо ми самі можемо вчитись, бути тренерами. Дякуємо міській раді, що залучає нас до цього процесу. Ця співпраця виводить наших педагогів на зовсім інший рівень. Ми переходимо на інший рівень навчання, освіти", — додав Роман Корж, проректор Національного університету «Львівська політехніка».

Серед основних завдань меморандуму — надання інформаційно-ресурсної підтримки в питаннях організації підвищення кваліфікації через використання навчальної програми курсу «Додатки «Google» в освітній діяльності».

Відтак, спільно з Google львівські вчителі навчатимуться як використовувати цифрові технології у своїй роботі. Сертифіковані тренери «Google» проводитимуть тренінги за програмою «Додатки «Google» в освітній діяльності».