Гороскоп 29 квітня: що приготували зірки кожному знаку

Що чекає кожен знак

Фото ілюстративне

Астрологи прогнозують, що 29 квітня 2023 року пройде відносно спокійно для всіх знаків зодіаку.

Овен

Зірки попереджають про конфлікти. Відстоюючи себе і свою думку, Ви можете опинитися втягнуті в конфлікт з іншою людиною. Овнам важливо розуміти, що Вашу пристрасність протилежна сторона може сприйняти за агресію. Ви повинні підтримувати вже досягнуте взаєморозуміння.

Телець

Життя видається Вам в рожевих тонах, однак залишатися в мріях непродуктивно. Затримавшись в полоні своїх фантазій, Ви можете пережити зіткнення з жорсткою реальністю дуже непросто. Підтримуйте з нею зв’язок постійно, і тоді все буде добре.

Близнюки

Ви не боїтеся розширити межі можливого і кинути виклик невідомому. Нехай інші йдуть второваним шляхом, Ви можете обрати свій власний. Якщо робити все як завжди, то і результат буде звичний. Експериментуйте без страху! Тільки так Ви зможете забезпечити собі бажані зміни.

Рак

Ви знаєте, якої думки дотримуєтеся по конкретному питанню, відповідно Вам вирішувати, як цю думку висловлювати і чи висловлювати взагалі. Сенс поставити людей до відома про свої відчуття є, проте Ви правильно підозрюєте, що можете зіткнутися з опором. Чи дійсно воно цього вартує? Можливо, поки що краще промовчати.

Лев

Леви хотіли б, щоб визнання і похвала перетворилися в реальну допомогу. Приємно, що люди вірять в Вашу здатність контролювати ситуацію, проте краще б пояснити, що Ви вже втомилися тягнути на собі всю відповідальність одноосібно. Якщо не попросите людей про допомогу, вони навряд чи нададуть її самі.

Діва

Можна зрозуміти Ваше бажання досконалості одній з обраних сфері, але Ви можете так на цьому зосередитися, що зовсім закинете інші сфери – наприклад ваші відносини. Зрозуміти, коли зроблено вже досить, часто буває нелегко. Ви самі можете вчасно зупинитися і перейти до наступної сфери.

Терези

Доводиться мати справу з людиною, яка свято впевнена, що має рацію, а Ви помиляєтеся. Ймовірно, мова йде про жорстких традиційних уявленнях про те, як щось має робитися – і Ви з ними не згодні. Ви пропонуєте творчу альтернативу второваним шляхом. Її не відразу сприймуть – однак з часом це трапиться.

Скорпіон

Живіть самі і дайте жити іншим.  Якщо комусь подобається те, що не подобається Вам, найпростіше відвернутися або піти. Абсолютно зайве псувати собі нерви, переживаючи через чужі вподобання.

Стрілець

Закривати очі на певну проблему – не варіант. Навмисно чи ні, проте дехто Вас сердить, а ще Ви бачите, що колективні зусилля можна було б спрямувати в інше русло. Навіщо  чекати, коли справи, які не влаштовують Вас виправляться самі, чекати доведеться дуже довго. Беріть ініціативу в свої руки.

Козоріг

Бажання розставити всі крапки над усіма “і” можна зрозуміти, проте перфекціонізм відбирає у Вас занадто багато часу. Ви готуєтеся, коли пора вже діяти. Тільки Вам відомі сумніви і страхи, які живлять цю прокрастинація.

Водолій

Вам, ймовірно, доводиться мати справу з думками і почуттями, яких Ви поки не розумієте. Є ризик перестаратися, намагаючись зрозуміти їх, і почати дивитися на все в негативному світлі. Не дозволяйте невпевненості перетворитися на песимізм. Ви занадто стараєтеся, намагаючись осягнути те, що дуже скоро стане зрозумілим само собою.

Риби

Краще пізно ніж ніколи! Пора повертатися до того, що нещодавно так сильно Вас надихало. Є безліч причин, за якими проєкт був залишений. Ви можете повернутися до цього і зробити в рази краще.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена