Гороскоп на 29 травня: як розпочнеться тиждень у кожного знака Зодіаку

Що прогнозують зірки

ФОТО: ілюстративне

Астрологи склали гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 29 травня 2023 року. Читайте подробиці в матеріалі, що чекає на вас завтра.

Овен

Завтра сприятливий день для того, щоб Овен присвятив його думкам про кар’єру або навіть почав здійснювати в цьому напрямку конкретні кроки. Якщо у нього є план просування вперед, є сенс взятися за нього прямо зараз! У робочих же стінах вам треба тримати руку на пульсі подій – може з’явитися несподіваний шанс показати оточуючим, на що ви здатні.

Телець

Тельці можуть розраховувати на стабільність і успіх. Їм буде легше досягати поставлених цілей і долати труднощі. Спробуйте використати свою завзятість, щоб зробити наступний крок до своєї мрії. Зауважимо, що якщо берете участь в якомусь судовому процесі, то знайте, що він, швидше за все, вирішиться на вашу користь. Ви обов’язково досягнете справедливості. Але! Це буде тривалий процес, і все не пройде легко і гладко.

Близнюки

Близнюкам цей день подарує хвилинку гармонії і допоможе спокійніше пройти перехідний період. Зірки радять вам переглянути нещодавню лінію поведінки. Нова ситуація може охолодити ваш запал, знизити тонус, змусити зменшити навантаження або рівень активності, відмовитися від авантюризму, виклику і агресії, від любовних та інших ризиків. Потребує уваги до сфери фінансів, доходів від бізнесу або творчості.

Рак 

Завтра на вас чекають емоційні та міжособистісні виклики. Будьте готові до будь-яких подій та вирішення конфліктів,  тоді все в житті складатиметься максимально вдалим для вас способом – позитивне мислення ще ніхто не скасовував. Ви можете виявити нові способи висловлювати свої почуття і знаходити спільну мову з оточуючими.

Лев

Цей день варто присвятити роботі над усуненням недоліків. Тобі потрібні помічники, щоб підвищити ефективність і поліпшити свої фінансові результати. У другій половині дня займіться аналізом отриманої інформації та поточної статистики. Вам потрібно докласти більше зусиль, щоб досягти потрібного результату. Вечір варто провести в романтичному місці і душевно поговорити з партнером.

Діва

Дівам варто звернути увагу на деталі і організацію. Індивідуалізм може позначитися на ваших справах завтра або в найближчому майбутньому – наприклад, закрити шлях до просування по кар'єрних сходах, ускладнити взаєморозуміння з начальством або підлеглими, утруднити доступ до колективним ресурсам і можливостям. Підтримуючи дружні відносини з колегами, клієнтами і персоналом, можна вирішити ряд застарілих проблем. Можливий вигідний підробіток.

Терези

Терези можуть відчути приплив енергії і гармонії. Вам краще зайнятися проектом, який виношували вже давно. Можливо, не вистачає зовсім трохи, щоб вдихнути в нього життя! Більше того, саме завтра Терези можуть отримати якісь позитивні звістки, які допоможуть їм запустити проект в найближчому майбутньому. Це можуть бути грошові надходження, інформація, необхідні контакти або згода близьких. Терезам варто скористатися цим шансом, щоб проект, нарешті, запрацював.

Скорпіон

На Скорпіонів чекають інтенсивні емоційні і духовні переживання. Будьте відкриті до того, щоб слухати і чути інших людей, співпереживати їх емоціям. Напруженість, яку ви відчуєте від самого ранку, чудово «лікується» спілкуванням із близькими людьми – мамою чи найкращою подругою – або перебуванням на природі, наприклад, у лісі чи парку.

Стрілець

У понеділок Стрільцям не варто упускати шанси, коли вони є, але краще не виривати їх у долі силою. Традиціям, приписам, заборонам краще не чинити опір. Обмеження імовірніше у професійній та фінансовій сфері. Це не самий вдалий момент для прохання про позику, кредит. Особистий авторитет і чарівність краще пускати в хід в питаннях дружби, опіки, творчості, соціальної діяльності.

Козеріг

Цей день варто присвятити вирішенню питань з бюрократичними інстанціями. Козерогам потрібно стримувати свій гнів, щоб уникнути конфлікту. У другій половині дня впливовий покровитель надасть вам сприяння. Використовуйте вдалу можливість, щоб поліпшити своє матеріальне становище. Увечері доведеться затриматися на роботі, щоб завершити важливі переговори з партнерами.

Водолій

Події цього дня для Водоліїв складуться дуже вдало. Поряд з отриманням необхідного, можливі приємні бонуси, заслужені нагороди. Може зіграти роль ваша популярність у групі за інтересами або в професійному середовищі, особиста симпатія до вас. Хороший день для зміцнення рейтингу. Незважаючи на везіння, деякі завдання можуть поки не мати рішення, наприклад, вам не вдасться знайти спільну мову з близькими, або придбати щось, потрібне в господарстві. Можливо, варто почекати більш вдалого моменту.

Риби

29 травня запорукою успіху Риб буде їхнє вміння тонко відчувати, куди дме вітер. Ситуація зажадає від вас орієнтуватися на ходу, підлаштовуватися і викладати свої ідеї так, щоб вони обов’язково припали до душі оточуючим. Зате з усіх можливих варіантів дій, Риби здатні безпомилково вибрати той, який виявиться найвигіднішим для них. Навіть якщо для цього вам доведеться трохи покривити душею або змінити свій звичний стиль дій.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк