Готувався до військового параду, запрошував рідних: на Волині раптово обірвалося життя військового Михайла Зварича (фото)

шл9шщж
шл9шщжСьогодні, 5 липня, до села Струтин, що у Золочівському районі, привезли тіло 39-річного українського воїна Михайла Зварича. Про це з посиланням на «Золочів.нет» писала "Варта1".


Як інформує видання «LMN», життя військового трагічно обірвалося внаслідок крововиливу в мозок.


Сестра військовослужбовця розповідає, що брат чотири рази їздив в зону ООС. Останній раз був на Луганщині на самому “нулі”. Минулої середи з побратимами повернувся у відпустку до військової частину у Володимир-Волинську.
«Перших два рази не був на передові. Але хотів дуже туди, де йдуть бойові дії. Батьки просили: «не йди, чого?», а Михайло відказував: «а хто?». Він був кухарем, простим солдатом. Але робота його була зовсім нелегка. Досвіта 4 година вставав, щоб наварити їсти для побратимів, лягав за північ. Стреси, нервове виснаження, переживання, все це напевне і далось взнаки», — розповідає Леся, сестра військовослужбовця.


Михайло Зварич із побратимами готувався до військового параду на честь повернення із АТО. Рідні розповідають, що нічого не передувало тому, що сталося.


«Ще у вечері в 19 говорив з мамою по телефону, запрошував на парад. А потім подзвонили і сказали, що Михайло в реанімації в лікарні. Він просто знепритомнів на вулиці. З Волині його перевезли реанімобілем до Львова. Лікарі казали дуже важкий випадок. Сильний крововилив в мозок. Боролися за його життя всім відділенням, але, на жаль, врятувати не вдалось, — додає сестра.
Жінка каже, брат приїхав у відпустку, щоби розписатися із своєю нареченою. Жили з нею цивільним шлюбом, тепер хотіли узаконити відносини. Придбали для себе омріяний будинок.


«Надя вишила для нього сорочку, але хоронитимуть його у військовій формі. Михайло надсилав гроші, ми купили їм будинок, такий про який він мріяв, де поруч річка і садок, шкода, але він його так і не побачив. Брат був дуже доброю людиною. Він розлучений, але навіть із попередньою дружиною в чудових відносинах. Донечка його завжди до нас приходить. Напевне Богові таки справді там потрібні хороші люди».

Михайла Зварича похоронять завтра на місцевому кладовищі. У загиблого чоловіка залишилась 16-річна донька від першого шлюбу та трирічний хлопчик, якого виховував з цивільною дружиною.