Готують до операції: Брат Масі Найєма розповів про його стан після поранення
У нього важке поранення голови та ока
Військовослужбовець Збройних Сил України, відомий адвокат, громадський діяч Масі Найєм у важкому стані — у нього важке поранення голови та ока.
Про це повідомив заступник міністра інфраструктури і брат Масі Найєма Мустафа Найєм.
«У брата важке поранення голови і ока. Був у комі, час від часу приходить до тями; лікарі кажуть, що зараз стабільний. Доправлений у Дніпро, в обласну лікарню ім. Мечникова. Готують до операції. Всім спасибі за допомогу», — розповів Найєм.
З серпня 2015 року по жовтень 2016-го Масі Найєм також брав участь у бойових діях на сході України.
Нагадуємо, що раніше сьогодні, 5 червня, стало відомо, що на фронті Масі Найєм отримав важке поранення.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі