Готуються до нового масованого ракетного удару: у ЗСУ попередили про небезпеку
Зараз фіксуються ознаки того, що країна агресор рф готується до нового масованого обстрілу України. Про це під час телемарафону повідомила керівниця пресцентру Сил оборони та охорони «Південь» Наталя Гуменюк.
На думку військових, ворог підтягує необхідні резерви. Атака може бути мішаною - ракетами та дронами, чи відбуватися хвилями.
За словами Гуменюк, армія ворога не може потішити своє вище керівництво успіхами на фронті, відповідно буде намагатися атакувати тилові райони української держави.
«Ми бачимо і спостерігаємо ознаки такої підготовки. Тому маємо попередити, що цілком ймовірно, зараз відбувається період, коли вони злагодили сили і підтягнули резерви, які їм були потрібні після минулої масованої атаки. Ми побачили, що ворог практикує такі навали і має від цього певний результат, який вони покладають в основу тактики своїх дій», - розповіла Гуменюк.
Речниця наголошує, що «прогнозувати взагалі під час війни - справа невдячна», але «населення має бути готовим».
«Зокрема, не тільки до самої атаки, а й до того моменту, який буде потрібен для ліквідації наслідків. Ми усвідомлюємо, що ворог намагається атакувати саме інфраструктуру…», - каже Наталя Гуменюк.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі