ГПУ більше немає: в Україні розпочав роботу Офіс Генпрокурора
Від сьогодні, 2 січня, запрацював Офіс генерального прокурора України. Він прийшов на зміну Генеральній Прокуратурі, ліквідованій у межах реформи.
Про це йдеться в оприлюдненому в газеті «Голос України» наказі генпрокурора Руслана Рябошапки № 351 від 23 грудня.
«Днем початку роботи Офісу генерального прокурора визначити 2 січня 2020 року», — сказано в документі.
За інформацією на сайті новоствореного органу, він матиме 12 департаментів, вісім окремих управлінь, дві спеціалізовані прокуратури та 1 500 працівників замість 2 500 співробітників Генеральної прокуратури, передбачених законодавством.
Генпрокурор Руслан Рябошапка пообіцяв розпочати конкурс на більш ніж 200 вакансій з 20 січня.
Закон про реформування органів прокуратури в Україні набув чинності 25 вересня 2019 року.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі