Гринкевичі сховали від слідчих свій маєток в якому розташовані кінотеатр, спортзал, сауна, читальна зала, 5 санвузлів (ВІДЕО)

У садовому товаристві «Пролісок» у Львові

Скриншот відео / hromadske

Родина Гринкевичів сховала від ДБР та АРМА маєток на 600 квадратів, розташований на землі дружини та тещі львівського бізнесмена. Водночас у реєстрі на них значаться об'єкти нерухомості, яких не існує.

Про це йдеться в розслідуванні hromadske.

Ділянка в 6 соток із будинком на 67 квадратних метрів у садовому товаристві «Пролісок» у Львові були оформлені на Світлану Гринкевич 1 серпня 2022 року. Ще три ділянки поруч із загальною площею у 20 соток оформлені на Ірину Федак, матір Світлани.

Дві ділянки вона придбала у березні 2022-го. А основну, розміром у майже 10 соток, купила ще у квітні 2019 року. Тоді ж задекларувала на цій ділянці будинок на 300 квадратів.

Проте нині всі чотири ділянки обнесені єдиним парканом, а на спільній території височіє маєток, якого не існує в жодних реєстрах.

Журналісти ознайомилися з технічними документами та з'ясували, що площа маєтку — 600 квадратних метрів. Зокрема, в будинку розташовані сауна, кінотеатр, спортзал, СПА-зона, читальна зала, три спальні, 5 санвузлів та інші приміщення.

Як повідомив, заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, Гринкевичі збудували віллу у Львові без дозволів.

Читайте також: Роман Гринкевич почав оскаржувати в суді свій арешт.

У мережі є оголошення про продаж ділянки, яку згодом придбала Ірина Федак та на який розташований маєток. Вартість ділянки становила 110 тисяч доларів (або 5 мільйонів гривень). Будинки схожої площі в сусідніх районах Львова коштують 25-28 мільйонів гривень. Зі знижкою на недобуд та облаштування території довкола, можна оцінити маєток щонайменше у 20 мільйонів гривень.

;t=522s

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий