Громада на Львівщині зустріне двох Героїв: загинули Іван Тетерка та Фіяла Володимир (ФОТО)

Вічна та світла пам'ять!

Упродовж 16 та 17 серпня, на Львівщину з фронту «на щиті» повертаються два Герої -  Іван Тетерка та Фіяла Володимир. Про це повідомляє Червоноградська міська рада.

Сьогодні, 16 серпня, назавжди додому повертається Герой Іван Тетерка – о 15:30-16:00 очікується прибуття скорботного кортежу в Червоноград. Після зустрічі Героя о 19:15 в церкві Йосафата відбудеться Заупокійне Богослужіння.

Чин похорону відбудеться завтра, 17 серпня, в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці в селі Хлівчани. Поховають Воїна кладовищі в селі Хлівчани.

А завтра, 17 серпня, назавжди у рідну громаду повернеться Герой Фіяла Володимир Богданович. Одразу після зустрічі о 12:00 в церкві Собору Пресвятої Богородиці в селі Сілець розпочнеться Заупокійне Богослужіння та чин похорону. Поховають Воїна на Сілецькому кладовищі.

Читайте також: під час бойових дій у Курській області загинув Герой Ігор Северенчук з Львівщини

«Просимо громаду зустріти наших Героїв і достойно провести їх в останню путь, адже вони віддали найцінніше - власне життя за нашу незалежність і за кожного з нас», - йдеться у повідомленні.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим