Громадський бюджет Львова: цікаві проекти

sharing
sharing

З 1 до 15 листопада 2019 року триватиме голосування за проекти громадського бюджету міста Львова. Проекти-переможці будуть реалізовані у 2020 році за кошти міського бюджету. Голосування за проекти для реалізації за кошти Громадського бюджету Львова здійснюється через е-сервіс. Проголосувати можна за один великий (загальноміський) та один малий (районний) проект.

Пропонуємо ознайомитися з націкавішими проектами у всіх районах Львова.

Галицький район:


 • Забезпечення якісної обробки мед. інструментів (мийно-дезінфікуючий апарат у КНП «4 МКЛ м. Львова»)


Бюджет — 600 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/139

Правильно організувати обробку медичних інструментів в медзакладі дуже важливе завдання. Адже вироби медичного призначення використовують під час кожної медичної маніпуляції. Після застосування такі предмети — джерело потенційної інфекції. Тому є необхідність придбання автоматизованого якісного мийно-дезінфікуючого обладнання та пакувальної машини інструментарію.

 • Пінг-понг над озером


Бюджет — 599 500 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/188

На занедбаній ділянці, що прилягає до нового дитячого майданчика, пропонуємо створити рекреаційно-спортивну зону: декоративну водойму на місці заболоченого прроднього джерела, стаціонарні столи для малого тенісу та шахів, вуличні тренажери. Об’єднавши ці два майданчики доріжками та озелененням, буде створено єдиний відпочинково-розважальний простір у цій частині Снопківського парку. • Окультурення площі Коліївщини


Бюджет — 538 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/204

Площа Коліївщини є найзатишнішою площею Львова та криє у собі величезний культурний потенціал. Проте зараз площа знаходиться у плачевному стані та слугує домівкою для безхатьків та алкоголіків. Ми хочемо це змінити та для цього пропонуємо декілька простих кроків — зробити яскраве красиве освітлення, реорганізувати зону громадського відпочинку та візуально оновити сам простір площі. • Благоустрій скверу на межі вулиці Вічевій та площі Данила Галицького


Бюджет — 600 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/82

Облаштування скверу на межі вулиці Вічевій та площі Данила Галицького, а саме озеленення скверу, встановлення місць для відпочинку, заміна старого покриття доріжок на більш комфортне для пішоходів задовольнить існуючу потребу мешканців мікрорайону в інфраструктурних об’єктах. Мешканці мікрорайону отримають можливість для комфортного проведення вільного часу та отримають облаштований громадський простір. • Придбання рентгендіагностичної системи для КНП «4-а міська клінічна лікарня м. Львова»


Бюджет — 3 000 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/67

Заміна застарілого рентгенапарату у КНП «4 МКЛ м. Львова» на сучасну рентгенографічну систему, покращить рівень надання медичних послуг для мешканців м. Львова. Основні області застосування системи:
• Загальні обстеження
• Дослідження грудної клітки
• Діагностика кісток і суглобів
Сучасне обладнання має менше променеве навантаження. Результати обстеження можна скинути на диск.

Залізничний район:

 • Територія мрії на Левандівці


Бюджет — 548 900 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/168

Очищення території від аварійних зелених насаджень, замощення бруківкою відповідних частин території. влаштування відпочинкової зони, встановлення дитячого і спортивного майданчиків, облаштування території для встановлення в подальшому літньої сцени (театру).

 • Сучасний вуличний кінотеатр та мультипростір Білогорщі


Бюджет — 498 420 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/212

Пропонований проект передбачає облаштування вуличного кінотеатру та мультифункційного динамічного простору поряд із Міським Народним домом Білогорща для комфортного перебування та відпочинку мешканців шляхом благоустрою території, а саме: озеленення та освітлення, прокладання доріжок та влаштування відпочинкової зони та зони сучасного вуличного кінотеатру.
 

 • Встановлення підземних смітників


Бюджет — 599 999 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/3

Встановлення двох підземних контейнерів місткістю 5 куб. м кожен, на місці існуючого майданчику.
На даний момент існуючий майданчик ТПВ знаходиться в жахливому еклогічному, технічному та естетичному стані. Доступ до ТПВ мають тварини, птахи та люди які його викидують з контейнерів.
Підземні контейнери унеможливлять доступ до сміття, зникне сморід, покращиться екологія і життя людей

 • Спортзал-тир у ліцеї № 75 імені Лесі Українки ЛМР


Бюджет — 2 634 733 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/89

Метою проекту є капітальний ремонт приміщення колишнього тиру та створення у ньому сучасного спортзалу.
На даний час у закладі навчається 942 учнів, 32 класи, кожний з яких має 3 уроки фізкультури на тиждень. Тому в одному спортзалі одночасно займаються 2–3 класи. Це знижує якість уроків, приводить до травмування дітей, обмежує можливості щодо позакласної роботи.

Личаківський район:

 • Подаруй шанс на життя


Бюджет — 589 600 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/29

За рік в середньому народжується 5000 немовлят. Біля 6 % недоношених дітей з малою масою тіла потребують лікування та догляду в інкубаторах. 12 % новонароджених з’являються на світ з певними захворюваннями та потребують спеціального обладнання для моніторування їхнього стану. Відсутність даної апаратури значно погіршує якість надання допомоги цій групі новонароджених.

 • Відновлення дитячо-спортивного майданчика по вул. Козланюка (1–3) (бічна Личаківської біля 63 школи)


Бюджет — 599 790 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/136

По вул. Козланюка (поблизу 63 школи) знаходиться майданчик. Стара гірка, по якій не ризикує спуститися навіть дорослий чи рештки бетонних плит з металевими штирями швидше нагадуюй зону відчуження ніж місце для відпочинку. Пропонуємо оновити даний майданчик, видаливши рештки старого обладнання та встановивши нове, зробивши акцент на вуличних спортивних тренажерах та баскетбольному майданчику. • «Покровська площа» (перед храмом Покрову пресвятої Богородиці на вул. Личаківська, 175)


Бюджет — 599 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/158

Хочемо створити громадський простір перед церквою Покрову для зустрічей та проведення дозвілля мешканців і гостей Львова.
Площа буде засіяна травою, оновлена зеленими насадженнями і квітниками, облаштована прогулянковою доріжкою, смітниками, лавками та вуличними меблями. Тут буде простір для різних культурно-мистецьких заходів, зокрема: вуличний кінотеатр, концерти, театралізовані дійства та ін.

 • Сучасна операційна для пологового будинку


Бюджет — 2 983 706 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/30

Більше 20 % породіль потребують родорозв’язання шляхом проведення операцій кесарського розтину. Життя жінки та новонародженого залежить не лише від фаховості лікаря, а й від наявності якісного медичного обладнання та оновлення його на більш сучасне. Придбання апарату штучної вентиляції легень, операційного стола та операційних ламп, які є вкрай необхідними, однозначно покращить якість надання медичної допомоги. Закупівля даного обладнання дозволить лікарям більш ефективно надавати невідкладну допомогу. Життя є безцінним і даний проект є можливістю коли кожен небайдужий може допомогти нам врятувати багато-багато людських долей. • Інноваційний спортивно-ігровий дитячий майданчик по вул. Некрасова, 57


Бюджет — 1 788 534 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/45

Ми, мешканці Личаківського району міста Львова, хочемо запропонувати комплексний проект ігрового майданчика нового типу, який ми хочемо звести на місці існуючого старого, занедбаного і небезпечного.Франківський район:

 • Благоустрій входу у парк Піскові Озера зі сторони вул. Коновальця


Бюджет — 596 400 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/88

Актуальний стан пішохідної доріжки, яка сполучає вул. Коновальця з парком є у жахливому стані. Ремонт там не проводився більше 40 років.
Проектом пропонується влаштування покриття пішохідних шляхів і водовідведення, кронування і омолоджуюча обрізка наявних дерев з додаванням нових, встановлення освітлення. • Спортивно-ігровий майданчик «Океан здоров’я»


Бюджет — 2 910 213 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/120

Океан здоров’я – це проект реконструкції спортивно-ігрового майданчика не тільки для звичайних мешканців, а навіть для мешканців з вадами опорно-рухового апарату і вадами зору. Майданчик поділено на три секції: баскетбольно-волейбольне поле, міні футбол, тренажерна площадка де тренажери розроблено, як для звичайних мешканців так і для мешканців з особливими потребами. • Облаштування громадського простору з інноваційним рішенням


Бюджет — 2 049 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/224

Основна мета проекту — створення та покращення максимально безпечних та комфортних умов проживання та користування населенням громадськими просторами міста.Заміна тротуарного покриття пішоходних шляхів і водовідведення ділянки.Озеленення території та смітників для покращення санітарно-гігієнічної ситуації. Встановлення якісної системи відеонагляду що забезпечить безпеку громадянам, особливо дітей. • Будівництво спортивного майданчика на території ліцею ім. В. Стуса 


Бюджет — 2 746 600 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/35

Ліцей ім. В. Стуса — одна з найбільших шкіл району, однак навчальний заклад не має свого спортивного майданчика. Реалізація проекту дозволить учням школи займатися футболом чи баскетболом не лише у спортивному залі, а й на вулиці. Це створить умови для розвитку спорту та можливості проведення різноманітних турнірів в межах місцевої громади.


Шевченківський район:

 • «Подаруй тепло немовлятам» Інкубатор та обігрівач для новонароджених в пологовий на Раппопорта, 8.


Бюджет — 600 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/184

Минулорічний проект — «Сучасна палата інтенсивної терапії для немовлят» — успішно реалізований! Однак, досить часто є випадки, коли й цього обладнання бракує.
Наша мета — вдосконалити палату у відділенні новонароджених ще одним кувезом (інкубатором) та інфрачервоним обігрівачем для малюків. • «Khotkevych Space» — місце творчих ідей


Бюджет — 599 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/176

Облаштування інноваційного, мультифункціонального, сучасного та технологічно оснащеного простору у Міському Палаці культури ім. Гната Хоткевича для проведення творчих занять, зустрічей, реалізації соціальних, культурних та креативних проектів мешканцями району, Львова та відвідувачами Палацу. • Скейт-парк для підлітків у Брюховичах


Бюджет — 600 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/80

У Брюховичах вже є досить багато ігрових майданчиків для дітей до 10 років, але жодного реально цікавого місця для підлітків! Катання на скейтах, трюкових самокатах та БМХ — це дуже модно та популярно серед підлітків. Молодь Брюхович дуже просить надати їм можливість отримати таке місце для активного спорту. Будівництво скейт-парку — це вклад у здоров’я та правильний розвиток наших підлітків! • Тепло громади міста найменшим львів’янам (інкубатори для виходжування передчасно народжених дітей)


Бюджет — 590 181 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/36

Щорічно в відділенні патології новонароджених лікується близько 800 дітей, більша частина яких потребує використання інкубатора. Наявне у відділенні обладнання використовується понад 10–20 років, тому потребує частих ремонтів, не виконує усіх функцій. Для забезпечення вимог НСЗ України відповідно до нормативів, відділенню конче необхідно поновлення наявного обладнання, а саме придбати 3 кувези.
 


Сихівський район:

 • Розвиток мережі громадських сортувалень у місті Львові


Бюджет — 595 680 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/228

Мета проекту — надати львів’янам, зокрема мешканцям Сихівського району (Нового Львова), можливість передавати максимальну кількість різних видів роздільно зібраних відходів на гарантовану переробку, створити новий простір для проведення тематичних лекцій та подій.

 • «Lviv Open Lab» — міський простір інноваційної освіти


Бюджет — 1 995 146 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/219

«Lviv Open Lab» — це відкритий для усіх охочих простір (так званий мейкерспейс), де є лекторій, фізико-хімічна, біотехнологічна та техно-лабораторії, медіа-студія, майстерня по роботі з деревом.


 • Скейт-парк на Стрийській


Бюджет — 2 990 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/167

Скейт-парк — спеціально збудований майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ, самокат, щоб кататися і вдосконалювати трюки.
Даним проектом пропонується облаштування скейт-парку площею близько 1200 кв. м, що стане найбільшим майданчиком для екстремальних видів спорту у Львові. • Спортивно-гімнастичний майданчик для дітей та юнацтва для тіла і душі, яка творить та літає


Бюджет — 599 999 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/169

Спортивно-гімнастичний оздоровчий майданчик для дорослих та молоді, з дитячо-розвиваючою площадкою, для тіла і душі, яка творить та літає вул Антоненка-Давидовича, 3.


 Ознайомитися зі всіма проектами можна тут https://lviv.pb.org.ua