Громадян чекали штучні перешкоди: на Львівщині викрили схему хабарів при розмитненні авто (ФОТО)
Затримали митника
У п’ятницю 23 червня у митному посту Львівської митниці викрили схему отримання хабарів за митне оформлення авто, що ввозились на територію України. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.
Хабар становив 50 доларів США з кожного транспортного засобу.
СБУ затримала одного з учасників схеми – інспектора митного поста, йому повідомили підозру за хабарництво.
«За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито схему отримання хабарів з кожного авто, яке в’їжджало на митну територію України. Одному із державних інспекторів митного посту Львівської митниці повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України)», - йдеться у повідомленні прокуратури.
За даними слідства, посадовець вимагав та одержав неправомірну вигоду за безперешкодне митне оформлення автомобілів, що ввозились на митну територію України.
У разі відмови сплатити кошти, громадян очікували штучні перешкоди при здійсненні митного оформлення.
Правоохоронці затримали співробітника митниці в порядку ст. 208 КПК України.
Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.
За даними видання ZAXID.NET, хабарника викрили в митному посту «Угринів».
Правоохоронці не вказують про який саме пункт йдеться.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Коментарі