Громадянин Азербайджану порушив термін перебування в Україні, бо закохався у львів’янку

girl-waiting-flight-airport-footage-071153712_prevstill
girl-waiting-flight-airport-footage-071153712_prevstill

Закоханий у львів’янку азербайджанець, порушивши термін перебування в Україні, залишився у Львові з наміром одружитися. Нелегала примусово видворили з нашої країни.

Як повідомсляє пресслужба ГУ ДМС України у Львівській області, за клопотанням Міграційної служби Львівської області Галицький суд міста Львова прийняв рішення про примусове видворення порушника.

«15 січня 2020 року, у місті Львові, працівники міграційної служби Львівщини спільно із Львівським прикордонним загоном, на території ринку «Шувар» виявили 29-річного громадянина Азербайджану, який  не виконав рішення про примусове повернення в країну походження, прийнятого ГУ ДМС України у Львівській області у 2017 році», — сказано в повідомленні.

Як з’ясувалося, три роки молодик добивався серця дівчини, нелегально живши при цьому у Львові.

Міграційники пояснили, що в такому разі хлопцеві потрібно виїхати з нашої країни на 90 днів, а потім приїхати в гості до коханої і узаконити стосунки. Згодом знову потрібно здійснити перетин кордону для зміни статусу і повернутися в Україну з метою возз’єднання сім’ї. Після цього можна подати документи для виготовлення посвідки на тимчасове проживання, яка підтвердить законність перебування.

Поки що на порушника міграційного законодавства склали протокол, передбачений частиною першою статті 203 КУпАП, та наклали стягнення на суму 1 700 гривень, яку іноземець одразу ж сплатив.

За власні заощадження хлопець купив квиток додому і вже вчора, 23 січня, із львівського аеропорту його, разом із коханою, проводжали  працівники відділу міграційного контролю та адміністративного провадження міграційної служби Львівщини. Рейсом «Львів–Баку» іноземець полетів додому, щоб повернутися і одружитися, перебуваючи легально на території України.