Громадянина Греції судитимуть за контрабанду українського лісу (фото)
За контрабанду українського лісу судитимуть громадянина Греції. Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Так, на Закарпатті підозру оголосили 39-річному громадянину Греції у організації незаконного вивезення за кордон деревини.
«Оперативні співробітники Мукачівського прикордонного загону встановили організатора незаконного вивезення за кордон деревини. У рамках відкритого кримінального провадження було встановлено, що організатором незаконних оборудок є 39-річний громадянин Греції, який має право на тимчасове проживання в Україні», — йдеться у повідомленні.
Іноземцю вже оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 201-1 КК України.
Якщо провину чоловіка доведуть у суді, йому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі терміном від десяти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
[gallery link=«file» ids=«199036,199035»]
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі