Група ССО України підірвала міст з ворожою технікою на Харківщині (ФОТО)

Ворожа техніка згоріла вщент

Фото Генштаб

Група ССО України підірвала міст з ворожою технікою, що прямувала до Ізюму, що на Харківщині. Про це повідомили 14 квітня на сторінці Генерального штабу ЗС України.

«Кілька днів тому наші воїни виявили ворожу техніку на Харківщині. Це були бронеавтомобіль «Тигр», «Камаз» і три «Урали», що рухалися на підсилення свого угруповання у Харківській області.  Установивши маршрут руху ворожої колони, оператори ССО України здійснили дорозвідку об’єкту, що найбільше підходив для проведення інженерної засідки. Це був міст на шляху ворожої техніки. Далі — кропітка фахова робота: визначення місця встановлення зарядів, розрахунок необхідної кількості тротилового еквіваленту», — повідомили в Генштабі.

Заклавши вибухівку у визначене місце, оператори Сил спецоперацій чекали на ворога, який, нічого не підозрюючи, їхав назустріч смерті.

«Підрив мосту разом із російською технікою здійснили згідно визначеного задуму, знищивши усю ворожу колону. Підірвавши міст із росіянами, наші оператори, з допомогою БПЛА, підтвердили ураження цілі. Після цього справу довершили наші колеги із Сил оборони України», — додали в Генштабі.

Нагадаємо, 24 лютого війська РФ розпочали повномасштабне вторгнення на територію України. Сьогодні — 50-й день війни.

Читайте також